Emerald Marvel

Chovatelská stanice výmarských ohařů
a labradorských retrívrů

Rodokmen

Hlavní text

MultiCH Caramel Love de Donawitz

Detail
C.I.B., C.I.E.
Grand šampion CZ, SK, HU
Šampion CZ, SK, HU, PL, RO, SI, SRB, ČMKU
Junior šampion SK, HU, CZ
Double BIS & BIS pracovních psů
BIS tříd čestných
MultiBIG, MultiBOB
Klubový vítěz VO (SK)
PZ, SZVP, LZ, BZ - I. cena
Vítěz LZ a BZ
DKK A/A, DLK 0/0

CH Sireva Minstergate Paganini JW

Detail

Šampion GB
SGWC (zkoušky vloh)
Junior šampion GB
BISS - 2x, BOB - 3x,

CC - 4x, RCC - 3x

Sireva Twister
Detail

Nejlepší výstavní štěně výmarského ohaře v roce 2000

Sireva Rainstorm at Hepton

Sireva Just Misbehaving

CH Sireva Royalty At Minstergate JW

Detail
Šampion GB
SGWC (zkoušky vloh)
Junior šampion GB
SHCM
BOB - 2x, CC - 4x,
RCC - 8x

Narsad Royal Coachmanat At Ormerod

Detail

Sireva Korma

MultiCH Eternal Vision At Sirius Nova "U"

Detail

C. I. B.
Šampion CZ, SK, PL, AT
Junior šampion CZ
ZV, PZ - I. cena
LZ, VZ

MultiCH Sireva Drake "U"

Detail

C. I. B.
Šampion CZ, SK, PL, AT, DE, LUX, HR
Junior šampion CZ, SK, LUX, AT
Veteran šampion CZ
Multi BIS, Multi res. BIS, Multi BIG, Multi BOB
ZV, SZVP, PZ - I. cena
LZ, VZ - II. cena

Sireva Duey with Coastedge

Detail

Sh Ch Sireva Busy

Detail

Výstavní šampion GB

MultiCH Anastasia Sirius Nova "U

Detail

C. I. B.
Šampion CZ, SK, PL, AT
Junior šampion CZ
ZV, PZ - I. cena
LZ, VZ

Ch, Jch Merlin z Habrových hájů "U"

Detail

Šampion CZ, SK
Junior šampion CZ, SK
ZOP, BH
SZVP, PZ - I. cena
VZ - II. cena

Ch Delly Noves

Detail

Šampion CZ
PZ, SZVP - I. cena

Ch Any od Ptačího dolu
Detail

Šampion Česka
MultiBIG
Krajský vítěz
Klubový vítěz třídy otevřené - CAC
CAC, Vítěz třídy
PZ, SZVP - I. cena
DKK A/A, DLK 0/0
MH - negativní

Ogar od Štikova

Detail

Výborný,
PZ, LZ - I.cena

WorkCH Erik z Žehuňské doliny "U

Detail

BOB, CACIB, res. CACIB,
Šampion práce CZ,
PZ, SZVP, LZ, BZ, VZ - I.cena,
Memoriál Roberta Jakoubka - II. cena

Bon z Postupických lesů

Detail

BOB, CACIB
PZ - I. cena
SZVP - II. cena

Fanda od Mumlavy

Detail

CAC, Oblastní vítěz,
LZ, PZ - I. cena
BZ - II. cena

Jola od Štikova

Detail

Velmi dobrá,
PZ - I. cena
SZVP - II. cena

Alan Zdoňovské údolí

Detail

CAC
PZ, SZVP, LZ - I. cena

Cedra Akibon

Detail

Velmi dobrá,
PZ - I. cena

Fatima z Šonovských hor "U"

Detail

velmi dobrá,
PZ, LZ, SZVP - I. cena
VZ - III. cena

Baron od Jituše "U"

Detail

Výborný,
PZ, LZ, SZVP, VZ - I. cena

Cent vom Pfadelsberg "U"

Detail

VJP, HZP, VGP, Btr, Sw, HN, LN - I. cena

Ena od Mumlavy "U"

Detail

BOB, Národní vítěz
PZ, LZ, VZ - I. cena

Ambra z Mervartova dvora

Detail

CAC,
SZVP, PZ, LZ, ZV - I.cena ace

Ben z Líšeňských lesů

Detail

CAJC
ZV - III. cena
PZ, LZ - I. cena

Chery z Farniska

Detail

Vítěz třídy,
PZ - I. cena
SZVP - III. cena