Emerald Marvel

Chovatelská stanice výmarských ohařů
a labradorských retrívrů

Štěňata


Věnujte prosím čas i následujícím sekcím:

Štěňata z naší CHS
Návštěvy naší CHS a odběr štěňat
Péče o štěňata v naší CHS

Velmi trefně napsaný článek pro zájemce, které zajímá hlavně cena štěněte, autorka se drží s náklady ještě celkem při zemi, článek: Kolik stojí odchov vrhu, aneb jsou chovatelé zlatokopové?

Rezervace štěňátka:

Rezervace štěňat jsou možné od zveřejnění plánovaného krytí zasláním emailu na emeraldmarvel@email.cz ve kterém uvedete:
- kontaktní údaje (jméno, adresu, mobil, email)
- o jaké pohlaví štěňátka máte zájem
- budoucí plánované využití štěňěte (chov, výstavy, lovecký výcvik, využívání v myslivecké praxi, mazlíček, případně jiné využití)

Na váš email odpovíme, potvrdíme rezervaci a sdělíme předpokládanou cenu štěňátka (cena se bude lišit dle vybraných rodičů, počtu narozených štěňat a skutečných nákladů na jejich odchov)

Po porodu vyrozumíme zájemce a požádáme o vyjádření zájmu o štěně zaplacením nevratného rezervačního poplatku na náš účet.

- nevratný rezervační poplatek vám zajistí rezervaci štěněte z konkrétního vrhu, nám zajistí, že štěňátko opravdu chcete (bez rezervačního poplatku dochází pouze k jednostranému závazku, je zavázán pouze chovatel)

- nevratný rezervační poplatek činí 1/4 předpokládané kupní ceny štěněte

- kupní cena bude stanovena dle spojení - kvality rodičů, jejich pracovních a výstavních úspěchů a zdravotních vyšetření. Bude se odvíjet i od toho zda se bude jednat o zahraniční krytí či tuzemské krytí, dále dle počtu narozených štěňátek a skutečných nákladů na vrh

- nevratný rezervační poplatek vám odečteme z kupní ceny, avšak při nevyzvednutí štěněte propadá poplatek nám a bude použit na náklady chovatelské stanice

- od 4. týdne se k nám můžete přijet podívat na štěňátka

- mezi 6. a 7. týdnem vám pomůžeme vybrat štěňátko, které se k vám bude nejvíce hodit. V tomto věku jdou již rozeznat povahové vlastnosti jednotlivých štěňátek, jejich temperament a předpokládaný exteriér.


Štěňátka z předchozích vrhů + fotky odchovánků ze společných procházek