Emerald Marvel

Chovatelská stanice výmarských ohařů
a labradorských retrívrů

"B" z Lasów Preczowskich


Chovatelská stanice: z Lasów Preczowskich (PL)
Chovatel: Aneta Kubica
Otec: C.I.B., C.I.E., MultiCH., MultiJCH. Caramel Love de Donawitz
Matka: JCH PL, Cl. JCH PL Fryta z Lasów Preczowskich "Fryta"
Krytí: 24. a 26. 3. 2017
Sono: 28. 4. 2017
Datum narození: 26. 5. 2017
Počet: 5 štěňat
Kluci: 3
Holky: 2

INFORMACE O VRHU


Fryta působí v polské chovatelské stanici z Lasów Preczowskich. Její majitelka se mimo chovu výmarských ohařů věnuje i chovu thajských ridgebacků a československých vlčáků..

Frytě koluje v žilách velmi rozmanitá krev od polských, australských, amerických, holandských, českých a izraelských předků. Za svou výstavní kariéru se stala Junior šampionkou Polska, Klubovou Junior šampionkou Polska a je čekatelka Šampiona krásy Polska. Má taktéž splněny polní lovecké zkoušky (obdoba našich zkoušek vloh a podzimních zkoušek). Otec Fryty Weimaranus Quizmaster je hojně využívaným plemeníkem nejen v Polsku, ale i v dalších zemích Evropy. Má splněné lovecké zkoušky a se svým páníčkem se pravidelně zúčastňuje honů. „Luis“ je několikanásobným šampionem krásy, juniorským šampionem krásy a navíc i Světovým vítězem 2009 a Světovým veterán vítězem 2015. Jeho otec Ashlaren Caipiroska je pes importovaný z Austrálie do Polska v jehož žilách koluje australská a americká krev šampionů krásy. Sám Caipiroska je několikanásobným šampionem krásy a taktéž hojně využívaným plemeníkem nejenom v Evropě, ale i v zámoří. Matka Luise Benita Motyczynski Las je Interšampionkou a Světovou vítězkou 2003, v jejích žilách koluje z matčiné strany polská a česká krev, z otcovy strany holandská a americká krev šampionů krásy. Matka Fryty Dina Ameba je lovecky upotřebitelnou fenou a má splněny polní práce pro ohaře. Její otec Blue Eyes Zagraj Snup Doggy Dog pochází z Izraele, avšak v žilách mu koluje americká krev. Matce Diny Selina Niewerskie Laki koluje v žilách především polská krev a z otcovy strany taktéž krev holandsko-americká.

Tylerův rodokmen je především anglický, který je veden na psy z anglické Sirevy. Otec Tylera Sireva Minstergate Paganini je tzv. anglickým full championem, tzn. že je výstavním šampionem Anglie a má i SGWC, což jsou složené lovecké zkoušky. Jeho otec Sireva Twister byl a stále je využívaným plemeníkem jak u výstavních linií, tak především u pracovních linií výmarů v Anglii, kde předává své pracovní a exteriérové vlastnosti na své potomky. Matka Paganiniho - Sireva Royalty at Minstergate je taktéž full champion, fena byla aktivně využívaná v myslivecké praxi. Matka Tylera Eternal Vision At Sirius Nova, je několikanásobná výstavní šampionka a je i všestranná fena. Její otec je anglický pes Sireva Drake, jeden z nejúspěšnějších výmaráků všech dob v ČR, který byl mnohonásobným šampionem krásy a taktéž všestranným psem. Její matka je česká fena Anastasia Sirius Nova, která byla všestrannou fenou a i několikanásobnou výstavní šampionkou.

Ze spojení Tylera a Fryty očekáváme štěňátka středně silných až silných koster, krásně modelovaných hlav a světle stříbřité barvy. Po rodičích a jejich předcích mají velké výstavní a pracovní předpoklady.

Individuální představení vrhu

 Brave Hektor
z Lasów Preczowskich

""

majitel:  Polsko 

Bruno
z Lasów Preczowskich

"BRUNO"

majitel: Magdalena Cholewka-Stafinska, Polsko


Fotogalerie

Bobi
z Lasów Preczowskich

""

majitel: Polsko

Beza
z Lasów Preczowskich

"BEZA"

majitel: Aneta Kubica, zůstává v CHS z Lasów Preczowskich

Výstavy
Čekatelka JCH PL
BOS, JBOB, CAJC, Výborná
BOB dorost, Velmi nadějná


Fotogalerie

Bibi
z Lasów Preczowskich

"BIBI"

majitel: Francizska Plotz, Německo

Zkoušky
Všestranná fena "U"
Lovecky upotřebitelný pes "LUP"

Podzimní zkoušky (HZP) - I. cena
Všestranné zkoušky (VGP) - I. cena

Fotogalerie