Emerald Marvel

Chovatelská stanice výmarských ohařů
a labradorských retrívrů

Únor

Únor

Procházky v únoru

Více fotografií z únorových procházek najdete ZDE

Krytí Ashlee & James

V sobotu 20. 2. a v neděli 21. 2. proběhlo krytí mezi Ashlee a Jamesem. Krytí proběhlo bez problémů a svázání trvalo kolem 15 minut. Zda se krytí povedlo budeme vědět cca za měsíc.

Vrh "C" na cestě

V úterý 16. 2. byla potvrzena březost naší Any. Štěňátka výmarských ohařů očekáváme po 20. březnu. Více informací o vrhu najdete v sekci Štěňata

Zara slaví narozeniny

Ve středu 10. 2. 2021 oslavila i naše ZARA (Bitter Sweet Love Emerald Marvel) první narozeniny. Z oslavy byla dá se říct zaskočená a nevěděla co si s dortem počít, tak jí musel páneček ukázat jak na to. Dortík jí moc chutnal a slupla ho celý, kromě pomerančů, ty jí moc nešmakovaly :-D. Dostala i svůj první spokobox, víno pro psy, obojky, vitamíny, králičí ouška a plyšového méďu, kterého nechce nikomu půjčit :-D.

Na fotky z oslavy se můžete podívat ZDE

Vrh "B" slaví 1. narozeniny

Ve středu 10. 2. 2021 oslavil náš vrh "B" výmarských ohařů (ze spojení Any od Ptačího dolu x All-Star Alonso Atagora) svoje první narozeniny! Všem osmi oslavencům přejeme všechno nejlepší!

Ashlee slaví narozeniny

V pondělí 8. 2. 2021 oslavila naše ASHLEE (Aprilia Ashlee Silesian Sun) už šesté narozeniny. Na oslavě se jí líbil samozřejmě nejvíce dort a nesměly chybět i pamlsky. S dortem jí velice ráda pomohla i Hailey :-D.

Fotky z oslavy najdete ZDE

Ashlee začala hárat

Na začátku února začala Ashlee hárat a přípravy na vrh "B" jsou v plném proudu. Otcem štěňat bude "JAMES" (CH, JCH Dolbia Ezop) pejsek importovaný z Polska k nám do ČR. James je junior šampionem ČR, šampionem ČR a SK a čekatelem šampiona HU. Má složené ověření vloh retrieverů a klubové zkoušky z vodní práce, takže je i lovecky upotřebitelným psem a se svým pánečkem se pravidelně zúčastňuje honů na drobnou zvěř. Jeho zdravotní výsledky jsou také bezvadné, má zdravé kyčle, lokty a negativní genetická vyšetření. I když je James import z PL, tak v jeho rodokmen je spíše tažen na úspěšné americké psy a feny. Veškeré informace o vrhu najdete v sekci Štěňata - Labradorský retrívr. Novinky pak budu vkládat taktéž do sekce Štěňata, kde najdete i deník vrhu "B".