Emerald Marvel

Chovatelská stanice výmarských ohařů
a labradorských retrívrů

Květen

Květen

Třetí narozeniny 28. 5. 2018

Dnes slaví vrh "Sea Bird" Classic Dream´s ze spojení MultiCH Caramel Love de Donawitz x J, SE VCH Classic Dream´s Camarillo Brillo svoje třetí narozeniny!!! Všechna tři štěňátka z tohoto vrhu jsou mimořádně pracovně úspěšná, AJ má složeny barvářské zkoušky v Holandsku, Donna je šampionka práce na pobarvené stopě ve Švédsku, to samé i její bratr SCOTT, který navíc získal i několikrát ocenění nejlepší štěně plemene, skupiny i výstavy!!!

Štěňátka Tyler x Ketty

Štěňátka z vrhu "C" od Rybníka Podhoráku se pomaličku začínají rozcházet do nových domovů v ČR a na Slovensku. Na štěňátka jsem se byla podívat, když měla 7 týdnů a zkusili jsme vyfotit i postoje, které najdete v jejich profilech. Štěňátka mají krásnou stříbrnou barvu, ušlechtilé hlavy a silné kostry. Všechna štěňátka jsou si typově hodně podobná, ostatně se můžete přesvědčit sami na fotkách.

Fotky jednotlivých štěňat najdete v jejich samostatných fotoalbech na stránce vrhu "C" od Rybníka Podhoráku (Naši psi - Tyler - Potomci - Vrh C od Rybníka Podhoráku)

Klubová výstava výmarských ohařů Slovensko

rozhodčí: P. Dvořák (CZ)

třída mladých
PuppyCH CONTACT WITH MARVEL ATAGORA - Výborný 2/4


třída čestná
MultiCH CARAMEL LOVE DE DONAWITZ - Výborný 1

Fotogalerii z výstavy najdete ZDE

První narozeniny 26. 5. 2018

Dnes slaví vrh "B" z Lasów Preczowskich (PL) ze spojení MultiCH Caramel Love de Donawitz x JCH Fryta z Lasów Preczowskich svoje první narozeniny!!! Z tohoto vrhu si nechala chovatelka fenku Bezu, která je již čekatelka JCH PL!!!

Štěňátka mají 1. měsíc

Naše štěňátka mají jeden měsíc. Je to až neuvěřitelné jaký pokrok udělala od narození. První měsíc s námi strávila v ložnici, kde jsme je měli pořád na očích a hlídali je. Od čtvrtého týdne se pomaličku začínají přesouvat na dvorek, kde mají udělanou ohrádku s výběhem na řádění. Na fotky z prvního měsíce našich drobečků se můžete podívat ZDE. Fotky jednotlivých štěňátek najdete v jejich samostatných fotoalbech, která najdete na stránce vrhu "A".

Chester slaví narozeniny!

Náš CHESTER oslavil 15. května krásné 13. narozeniny! Dostal dort, který hned zblajznul, vepřové nožky a pamlsky.

Foto z oslavy ZDE

Podzimní zkoušky Těšany

JCH Amata Mia La Vita Eterna
I. cena, 281 bodů/300, splněna poslední podmínka chovnosti!!! Z MII SE STALA CHOVNÁ FENA!!! Je již třetí jedinec z tohoto vrhu, který je chovný, máme obrovskou radost :-)

Mia je ze spojení (MultiCH Caramel Love de Donawitz x MultiCH Bailey Agamysh "U")

Štěňátka Tyler x Majla

Štěňátka z vrhu "B" Ilfirino Aire se pomaličku začínají rozcházet do nových domovů v ČR a na Slovensku. Dvě holčičky zůstávají v CHS jako pokračovatelky chovu :). Na štěňátka jsem se byla dvakrát podívat a vyfotit postoje, které najdete v jejich profilech. Štěňátka mají krásnou stříbrnou barvu, ušlechtilé hlavy a středně silné kostry. Především fenky jsou hezky vyrovnané v typu až bych sama měla problém vybrat si jen jednu.

Fotky jednotlivých štěňat najdete v jejich samostatných fotoalbech na stránce vrhu "B" Ilfirino Aire (Naši psi - Tyler - Potomci - Vrh B Ilfirino Aire)

Jarní svod OMS Břeclav

V sobotu 5. května jsme se s Travisem (CONTACT WITH MARVEL ATAGORA) zúčastnili jarního svodu loveckých psů pořádaného OMS Břeclav.
Travis se moc líbil a dostali jsme pěkný posudek, nic nám nechybí ani nepřebývá

Fotogalerie ze svodu ZDE

Jarní svody Tylerových dětí v roce 2018:

V letošním roce se zúčastnili jarních svodů tři potomci našeho Tylera z vrhu "A" Neowille (matka: Aigi z Labské louky). Všichni prošli výběrem do chovu bez ztráty kytičky :).

Svodu se zúčastnili tito jedinci:
ADAR NEOWILLE
ARGO NEOWILLE
AZIRA NEOWILLE


Oblastní výstava Kelč 1. 5. 2018

rozhodčí: M. Rainey (IRL)

třída mladých
PuppyCH CONTACT WITH MARVEL ATAGORA - Výborný 1, Vítěz třídy mladých


třída pracovní / working class
MultiCH CARAMEL LOVE DE DONAWITZ - Výborný 1, Vítěz třídy, Oblastní vítěz

Fotogalerii z výstavy najdete ZDE