Emerald Marvel

Chovatelská stanice výmarských ohařů
a labradorských retrívrů

Srpen

Srpen

Procházky s potomky našeho Tylera

V srpnu jsme se sešli s našimi Áčkovými holkami - IVY (Apricot Blossom Emerald Marvel) a AKY (A Sweet Dream Emerald Marvel)

a s dcerami našeho Tylera z CHS Ilfirino Aire - GRACE (Baby Grace Ilfirino Aire) a DOLL (Baby Doll Ilfirino Aire). Na obě procházky jsme vzali naše dva mlaďochy Travise a Scarlett.

Pár fotek z procházek ZDE

Tyler slaví 8. narozeniny

Dnes 31. 8. slaví můj osudový PAN PES 8. narozeniny a tímto se se ode dneška řadí mezi veterány. TYLERE přejeme ti všechno nejlepší, hlavně hodně zdravíčka a doufám, že nám tu budeš dělat radost ještě minimálně další osmičku... přejeme všechno nejlepší i bráchům a ségrám z vrhu "C" de Donawitz.

Fotogalerie ZDE

Jiggy potvrzení březosti

Na konci srpna byla potvrzena březost Jiggy (Grey Flower Carpe Diem). Štěňátka by se měla narodit ke konci září. Více informací o vrhu Tylera a Jiggy naleznete v sekci Tyler - Plánované vrhy

Cacib Mladá Boleslav 25. 8. 2018


třída mladých
rozhodčí: P. Dvořák (CZ)

PuppyCH CONTACT WITH MARVEL ATAGORA
Velmi dobrý 2/3

Fotogalerie z výstavy ZDE

Duo Cacib Bratislava 18 & 19. 8. 2018

třída mladých
rozhodčí: Jean-Pierre Achtergael (BE), L. Erdös (HU)

PuppyCH CONTACT WITH MARVEL ATAGORA
(Granitehill Return To Send´R x Coreen Love de Donawitz)
2x Výborný 1, 2x CAJC, 2x JBOB!!! Zahájen JUNIOR ŠAMPION SLOVENSKA!!!


třída štěňat, rozhodčí: L. Erdös (HU)

AMAZING HUNTRESS EMERALD MARVEL
(Caramel Love de Donawitz x Any od Ptačího dolu)
Velmi nadějná 2

Výstavní premiera naší SCARLETT ve věku necelých 4 měsíců dopadla přímo skvěle, malá byla moc šikovná a vše zvládla levou zadní i v tak šíleném vedru!

Fotogalerie z výstavy ZDE

Výlet do lomu

V srpnu jsme se vydali s našimi mlaďochy na výlet do lomu v Mikulově. V lomu se nám i psiskům moc líbilo, jen těch lidí by tam mohlo být méně, ale pro mlaďochy to byla super socializace :)

Fotky z výletu ZDE

Argento - lovecké zkoušky

JCH Argento Buricco La Vita Eterna
(Caramel Love de Donawitz x Bailey Agamysh)

Podzimní zkoušky - I. cena
Zkoušky vodní práce - II. cena

Narozeniny "A" z Pluskovečku

Dnes 9. 8. slaví Tylerova první štěňátka již páté narozeniny. Všem devíti oslavencům z vrhu "A" z Pluskovečku přejeme všechno nejlepší.

Narozeniny "A" La Vita Eterna

Dnes 7. 8. slaví Tylerova druhá štěňátka již čtvrté narozeniny. Všem devíti oslavencům z vrhu "A" La Vita Eterna přejeme všechno nejlepší.

Z tohoto vrhu jsou uchovnění 3 jedinci, kteří se podílejí aktivně na chovu. Pět jedinců z tohoto vrhu jsou lovecky upotřebitelní psi a dva mají dokonce zkoušky všestranné, čtyři jedinci jsou šampiony krásy:

Amata Mia La Vita Eterna - CHOVNÁ FENA (1. vrh je plánován na jaro 2019), JCH AT, čekatel CH CZ, lovecky upotřebitelná fena, DCM - clear
Arwen Lara La Vita Eterna - CHOVNÁ FENA (1 vrh), CH CZ, lovecky upotřebitelná fena, DCM - clear
Arcangelo Grigio La Vita Eterna - CHOVNÝ PES (2 vrhy), JCH CZ, CH CZ, lovecky upotřebitelný pes, všestranný pes, DCM - clear, DKK A/A, DLK 0/0
Argento Buricco La Vita Eterna - JCH AT, lovecky upotřebitelný pes
Angelico Cocco La Vita Eterna - lovecky upotřebitelný pes, všestranný pes

Ashlee potvrzená březost

Na začátku srpna byla potvrzena březost naší Ashlee. Štěňátka by se měla narodit na začátku září. Více informací o vrhu najdete v sekci Štěňata - Labradorský retrívr. V případě zájmu o štěňátko z tohoto spojení nás neváhejte kontaktovat.